Sesje sensualne są niezwykłe. Jednakże bardzo różnorodna może być ich realizacja. Zdjęcia mogą być delikatnymi portretami, subtelną nagością zakrytą lub aktami. W żadnej z tych kategorii nie ma miejsca na jakąkolwiek wulgarność. Każda z sesji ma pokazywać modelkę/modela w najlepszy sposób. Nawet fotografia aktu lub fotografia z nutą erotyki jest sztuką. Bazuje ona na zmysłach i wyobraźni.

    Fotografia sensualna, jest sztuką sama w sobie. Wymaga wiele pracy na linii fotograf-modelka/model. Wymaga wejścia w duszę i umysł. Sesje sensualne pozwalają na skupienie się na sobie. To czas na oderwanie się od rzeczywistości, pozwolenie sobie na coś więcej.

    Zmysłowe sesje są wielką inspiracją. Podczas każdej z nich powstają niezwykłe i niepowtarzalne zdjęcia. Każda sesja sensualna- niezależnie czy z profesjonalną modelką/modelem, czy też na co dzień zagonioną osobą – to piękne chwile, inna przygoda, inne możliwości. Żadna z sesji sensualnych nie będzie taka sama, podobna do innej. Każda kobieta/mężczyzna bowiem jest inna/inny i inaczej wyraża siebie. To właśnie jest najbardziej motywujące w takich sesjach zdjęciowych.

    Fotografia aktu nie ma kompletnie nic wspólnego z wulgarnością. To wyjątkowa sztuka fotografii. Wymaga od fotografa ogromnej empatii i sporej wiedzy fotograficznej. To pokazanie kobiecego – i nie tylko – ciała w sposób piękny i nieoczywisty. To sztuka wydobywania wszystkich atutów, ale też poruszania zmysłów. W odbiorze fotografii aktowej nie skupiamy się na kształtach czy walorach ciała. Odbieramy obraz jako całość. Jasne, że akt wymaga trochę więcej odwagi, otwartości.

20201114 04